Mokymai Auditorijos Kava, maistas Transliavimas Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseArchyvinių dokumentų tvarkymas ir apskaita: įsigaliojusių reikalavimų praktinis taikymas

Nuotolinis mokymas

Lektoriai:
Mini Virginija Chreptavičienė

Dr. Virginija Chreptavičienė baigė Kauno technologijos universitetą, kuriame ir apginė socialinių mokslų daktaro disertaciją. Nuo 1990–2013 ... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

Nuo 2020 m. sausio 1 d. valstybinėse įstaigose, nuo 2020 birželio 30 d. privačiose įmonėse iš esmės pasikeitė archyvinių dokumentų tvarkymo ir apskaitos procesas: sukauptus popierinius dokumentus įstaigos/įmonės gali skaitmenizuoti ir nesaugoti popierinių dokumentų originalų, kitaip tvarkomos ilgo saugojimo bylos, vedama jų apskaitą, pasikeitė trumpo saugojimo dokumentų naikinimo bei dokumentų saugojimo terminų pratęsimo įforminimas, bylų žymėjimas, atlikus dokumentų vertės ekspertizę, bylų ar dokumentų, kurių saugojimo terminas pratęstas atlikus vertės ekspertizę, apskaitą, bylų aprašų sudarymo principai, galimybė nesaugoti dokumentų originalų ir kt. Itin turėtų suklusti švietimo įstaigos (mokyklos ir darželiai). Nuo 2020 m. sausio 1 d. pasikeitė dokumentų saugojimo terminai: lieka 33 pagrindiniai su ugdymu susiję privalomi saugoti dokumentai, keliolikai dokumentų sumažintas saugojimo terminas.

Mokymų metu lektorė atsakys į pagrindiniu klausimus: kaip racionaliai sutvarkyti dokumentus už praėjusį laikotarpį ir atlikti jų apskaitą, taikant 2020 m. įsigaliojusių Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklių reikalavimus? Kaip sutvarkyti archyviniam saugojimui atrinktas ilgo ir trumpo saugojimo bylas (dokumentus)? Kokiu atveju numeruojami ilgo ar trumpo saugojimo bylos lapai ir rašomas bylos baigiamasis įrašas? Į ką būtina atsižvelgti priimant sprendimą dėl dokumentų saugojimo terminų pratęsimo arba dokumentų sunaikinimo? Kaip atsirinkti informaciją, kuri yra vertinga arba bus vertinga ateityje? Kokį skaičių apyrašų sudaryti ir kodėl? Ar visas ilgo saugojimo bylas įrašyti į apyrašus? Kokiu atveju galima neįrašyti ir kt., pateiks labai daug racionalių praktiškų patarimų.

Kalba

Lietuvių


Tikslinės grupės aprašymas

Mokymai skirti:
Raštinių vedėjams, sekretorėms, administratoriams, raštvedžiams, buhalteriams, archyvarams ir kitiems darbuotojams, atsakingiems už archyvinių dokumentų tvarkymą ir apskaitą.

Mokymų sritysAdministravimas, Apskaitos kursai, Biuro administravimas, Sekretoriavimas, Dokumentų ruošimas
ProfesijosVadovams, Buhalteriams, Auditoriams, Finansininkams, Administracijos vadovams, Biuro administratoriams, Specialistams, Personalo vadovams, Visiems, Administratorėms
Data2021-08-03
Trukmė6 ak. val.
Šalis, MiestasLietuva, Visoje Lietuvoje
AdresasNuotoliniai mokymai dalyvio namuose arba darbo vietoje
Kontaktai8 603 16667
Kaina EUR (be PVM)65.00 EUR
Akcijos sąlygosDalyvaujant daugiau nei vienam atstovui iš tos pačios organizacijos, kiekvienam dalyviui taikoma papildoma 10 Eur nuolaida mokymų kainai.
Nuorodahttps://www.ziniucentras.lt/miestas/dokumentu-valdymas/
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Bendradarbystės erdvės / Coworking spaces | Transliacija internetu | Klientams