Mokymai Auditorijos Kava, maistas Transliavimas Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseKONFIDENCIALI INFORMACIJA IR NEKONKURAVIMAS DARBO SANTYKIUOSE. ESTT AKTUALIJOS: DARBO LAIKAS, NEDISKRIMINAVIMAS, VERSLO PERDAVIMAS

Nuotolinis mokymas

Lektoriai:
Tomas-davulis-1 prof. dr. Tomas Davulis

prof. dr. Tomas Davulis – Vilniaus universiteto profesorius, buvęs Teisės fakulteto dekanas, o šiuo metu Privatinės teisės katedros dėstytojas... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

Pirmoje seminaro dalyje bus apžvelgtos teisės normos ir aktualiausia Lietuvos teismų praktika užtikrinant apsaugą nuo neteisėto konfidencialios informacijos panaudojimo ir darbuotojo nesąžiningo elgesio. Taip pat bus nagrinėjamos skirtingos konfidencialios informacijos rūšys ir skirtingos darbuotojo pareigų ir atsakomybės ribos, pateikiamos įžvalgos dėl nekonkuravimo susitarimų taikymo ir jų atribojimo nuo kitų darbdavio interesų apsaugos būdų. Antroje seminaro dalyje bus apibendrinta reikšmingiausia Europos Sąjungos Teisingumo Teismo praktika darbo bylose, o būtent taikant darbo laiko, diskriminacijos uždraudimo ir verslo perdavimą reglamentuojančias direktyvas bei ES teisę perkeliančius aktus.

Mokymus veda: prof. dr. Tomas Davulis – Vilniaus universiteto profesorius, buvęs Teisės fakulteto dekanas, o šiuo metu Privatinės teisės katedros dėstytojas ir Darbo teisės instituto vadovas, kuris specializuojasi darbo teisės ir socialinių žmogaus teisių bei Europos Sąjungos teisės srityse. Jis yra Lietuvos Respublikos darbo kodekso rengimo grupės vadovas, Darbo kodekso komentaro autorius. T. Davulis priklauso Europos Komisijos nepriklausomų ekspertų tinklui darbo teisės direktyvoms įgyvendinti bei Europos Komisijos Nepriklausomų ekspertų tinklui vyrų ir moterų lygiateisiškumo įgyvendinimui darbo ir užimtumo srityje. Lektorius taip pat reguliariai dėsto Lietuvos ir užsienio šalių teisėjams, advokatams ir kitiems praktikams.

Trukmė: 4 ak. val.
Kaina: 60 EUR
Į mokymų-konferencijos kainą įskaičiuota: mokymų medžiaga, pažymėjimas.
Vieta: online (Microsoft Teams)
Registracija: http://www.mokymai.tf.vu.lt/

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Mokymų centras

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Mokymų centras

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Mokymų centras rengia seminarus, mokymus, konferencijas įvairiais aktualiai...


Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Bendradarbystės erdvės / Coworking spaces | Transliacija internetu | Klientams