Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseEQ potencialas viešajame kalbėjime

Lektoriai:
12crop Aivaras Pranarauskas

14 metų patirtis mokymų srityje. Daugiau informacijos rasite www.success.lt/aivaras Mokymai švietimo bendruomenei: „Mediacijos pagrindai“ ... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

Šiame seminare nestumsime Jūsų per prievartą į sceną, nefilmuosime ir nedarysime nieko kas Jums sukeltų diskomfortą. Šis seminaras yra tam, kad įsigilintumėte į save ir susitvarkytumėte su emociniais trikdžiais ir pasiektumėte geresnius rezultatus viešąjame kalbėjime. Susitelksime į gilumines priežastis, kurios dažniausiai nėra išsamiai aptariamos. Gebėjimas tvarkytis su emociniais dalykais: gėda, baime ir kitais nulemia viešojo kalbėjimo sėkmę.

Žiūrint per emocinio intelekto prizmę, viešojo kalbėjimo sėkmę nulemia 6 pagrindinių komponentų suma. Kiekvienam žmogui skirtingi komponentai bus skirtingai aktualūs, tačiau net jei vienas iš jų yra aktualus ir jam skiriama dėmesio, bendras rezultatas stipriai pagerėja.

Klaidų baimė.
Žmogus nebijo pačio viešojo kalbėjimo, bet bijo padaryti klaidų. Kažką netaip pasakyti, kažką netaip padaryti. Jis bijo nežinomybės, kad gali kažkas nutikti ko jis negalės kontroliuoti, gal neveiks skaidrės, gal įeis pavėlavęs dalyvis, kuris išmuš iš ritmo ir viską sugadins.

Kritikos baimė.
Bijome ne pačio kalbėjimo, bet bijome neigiamos klausytojų reakcijos, bijome aštrių ar provokuojančių klausimų.

Išvaizda.
Jaudinamės dėl išvaizdos ir galvojame, jog visi žiūri į šukuoseną, ar į tą nelemtą kavos dėmę ant marškinių kurios nespėjome išvalyti. Negalime susikaupti į viešąjį kalbėjimą, nes visą mūsų dėmesį atima galvojimas apie tai kaip atrodome.

Pasitikėjimas savimi.
Kartais jaučiame, jog neturime vidinės jėgos. Galbūt tema, kuria tenka pasisakyti nėra gerai pažįstama. Galbūt netenka išeiti iš komforto zonos ir ta būsena nėra jauki, emociškai tai jaučiame kaip pasitikėjimo stoką.

Prisiminimai.
Gali būti kūno atmintyje likę prisminimai apie tai, kaip mokykloje sakėte eilėraštį, užstrigote, klasiokams buvo linksma, o Jums liko neigiamas prisiminimas. Kas kart apie tai pagalvojant tik sustiprėdavo neigiami pojūčiai ir nors prisiminimas liko toli praeityje, tačiau jo emocinis poveikis gali tęstis iki šiandien. Tokių atsiminimų jei yra daugiau, juos reikia rasti ir neutralizuoti.

Kūno reakcijos.
Bijome ne kalbėjimo, bet to, kaip sureaguos mūsų kūnas. Kūnas taip pat visuomet aktyviai dalyvauja kalbėjime: drėgsta delnai, kimsta balsas, dreba rankos, liksta kojos, spaudžia krūtinę, kaista žandai ir t.t. Baimę ir įtampą sukelia šios reakcijos, kurių negalime kontroliuoti ir kartais užtenka menkiausio dirgiklio, kad pradėtų kaisti žandai, visas dėmesys persikelia į tai ir sukelia papildomo diskomforto.

Taigi, kuomet pagalvojate apie viešąjį kalbėjimą ir Jūsų vidus sako „NE, NENORIU“ greičiausiai, kad Jums aktualu kažkas iš išvardintų dalykų. Seminaro metu dirbame su visais šešiais komponentais, kad išmoktumėte jaustis lengvai ir laisvai. Kiekvienam dalyviui skiriame daug dėmesio, kad kiekvienas pajustų vidinį pokytį. Tai seminaras, kurio tikslas ne suteikti žinias, o pradėti vidinę transformaciją ir parodyti kaip toliau dirbti su savimi savarankiškai, kol pasieksite savo norimą savijautą.

Dirbsime su visame pasaulyje sparčiai išpopuliarėjusia EFT technika (Emotional Freedom Technique). Jaukus ir į ilgalaikius rezultatus orientuotas procesas. 10 metų patirtis vedant EFT seminarus ir individualias konsultacijas. Mažos grupės, tam, kad kiekvienas dalyvis gautų maksimalų dėmesį.

Galima dirbti ir individualiai.

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

"My Success"

"My Success"

14 organizuojame tiek atvirus mokymus, tiek mokymus įmonėms.
Vedame mokymus įvairiuose projektuose.


Mokymų sritysAsmenybės tobulinimas, Viešasis kalbėjimas, Oratorystė, Emocinis intelektas
PradžiaDerinama pagal poreikį
PabaigaDerinama pagal poreikį
Šalis, MiestasLietuva,
Kontaktai868467325
Kaina EUR (be PVM)Kaina derinama individualiai
Nuorodawww.success.lt
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams