Mokymai Auditorijos Kava, maistas Transliavimas Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuosePaslaugos


 

 

 

Auditorija.lt paslaugos skirtos atvirų ir vidinių mokymų, seminarų, konferencijų ir panašių renginių verslui, viešajam sektoriui ir veikliam jaunimui organizatoriams, norintiems viešinti savo paslaugas ir organizuojamus renginius, taip pat - visiems norintiems tobulėti ir ieškantiems tobulėjimo galimybių, o taip pat ir viešbučiams, konferencijų centrams, įmonėms aprūpinančioms renginius maistu (keiteringo paslaugų teikėjams) ir kitiems paslaugų tiekėjams dirbantiems mokymų, konferencijų bei renginių aptarnavimo segmente.

 

Jeigu esate mokymų, konferencijų ir panašių renginių organizatorius, kviečiame susipažinti su žemiau pateiktomis Auditorija.lt paslaugomis ir jų kainomis, o jeigu ieškote mokymų, konferencijų ir pan. renginių - pradėkite čia (>> spauskite <<).

 

Auditorija.lt paslaugos | Kodėl naudinga reklamuotis portale Auditorija.lt? | Skelbimų kainos | Naujienlaiškis | Banerių kainos | Konferencijų salių nuomos katalogas | Maisto renginiams tiekėjų katalogasNuolaidos | Ką gali Auditorija.lt registruoti klientai| Organizatorių registracija

 

Auditorija.lt paslaugos

 

Teikiame mokymų skelbimų viešinimo paslaugas portale Auditorija.lt, Auditorija.lt Facebook puslapyje ir mėnesiame naujienlaiškyje (per 35.000 gavėjų),  taip pat - reklaminių banerių, aukštas Google paieškos pozicijas užimančių konferencijų salių nuomos, bei maitinimo renginiams tiekėjų (keiteringo) katalogų ir naujai paskelbtų mokymų skelbimų transliavimo RSS kanalu paslaugas.

 

Auditorija.lt paslaugos yra mokamos. Socialinius nekomercinius renginius skatinančius verslumą ir tobulėjimą dažnai viešiname nemokamai. Jeigu manote, kad Jūsų projektas būtent toks, susisiekite su mumis ir mes aptarsime jo viešinimo galimybes.

 

|>> grįžti į viršų <<|

 

Kodėl naudinga reklamuotis portale Auditorija.lt?

Auditorija.lt - tikslios lankytojų auditorijos, tiesiogiai pritraukiantis klientų, nuo 2005 m. nuolat veikiantis ir jau daugeliui žinomas, aktualaus ir patikimo turinio portalas.

 

1. Nuolat esame aukštose GOOGLE paieškos pozicijose pagal raktinius žodžius "mokymai", "mokymai vadybininkams", "mokymai vadovams", "mokymai + įv. kt. profesijai" (pvz. mokymai buhalteriams, mokymai gydytojams ir t.t.), taip pat - "seminarai" ir atitinkamai "seminarai + kažkokiai profesijai", "kursai + kažkokiai profesijai", taip pat -  "konferencijų salių nuoma" ir "konferencijų salė tam tikrame mieste" (pvz. "konferencijų salės nuoma Vilniuje" arba "konferencijų salė Vilniuje") ir pagal daugelį kitų raktinių žodžių. Nuolat investuojame papildomai, kad būtume pirmose vietose pagal daugelį kitų su Auditorija.lt segmentu susijusių raktinių žodžių;

2. Auditorija.lt lankytojai yra mokymų, konferencijų, seminarų, parodų, ar konferencijų salių ieškantys asmenys, o ne atsitiktinai užsukę interneto naršytojai. Čia lankosi ir registruojasi į mokymus nuo didelių privataus kapitalo ar valstybinių bendrovių, viešojo sektoriaus įstaigų ir institucijų, iki mažesnių įmonių, asociacijų, privačiai dirbančių specialistų, verslininkų, studentų ir norinčio tobulėti jaunimo;

3. Auditorija.lt - patikimas, jau daug kam žinomas, nuo 2005 m. nuolat veikiantis, atsinaujinantis informacijos šaltinis apie profesionalių organizatorių rengiamus kokybiškus mokymus, parodas ar konferencijas. Būtent todėl žmonės čia sugrįžta vėl ir vėl;

4. Auditorija.lt portale yra užsiregistravę daug profesionalių mokymų, konferencijų, parodų ir pan. renginių organizatorių, kurie periodiškai čia lankosi, tad, jeigu Jūsų paslaugos aktualios būtent šiai lankytojų kategorijai, tuomet Jums taip pat verta čia reklamuotis.

 

Dirbame tam, kad apie Jūsų renginius ir siūlomas paslaugas sužinotų kuo daugiau jų ieškančių žmonių.    |>> grįžti į viršų <<|


AUDITORIJA.LT PASLAUGOS IR KAINOS (atnaujinta 2021.03.01)

 

Skelbimų publikavimas ir naujienlaiškio siuntimas

1. Planas "Auditorija.lt metai": neribotas atvirų, vidinių mokymų ar seminarų, konferencijų ir kt. renginių skelbimų skaičius portale ir jų įtraukimas į mėnesinį naujienlaiškį* - 150 EUR + PVM / metams);

2. Planas "Auditorija.lt Partneris": neribotas atvirų, vidinių mokymų, seminarų, konferencijų ir kt. renginių skelbimų skaičius portale, jų įtraukimas į mėnesinį naujienlaiškį*, ir reklaminio banerio (160 x 60 piks.) publikavimas  partnerių dalyje (portalo apačia) su nukreipimu į pasirinktą nuorodą: 360 EUR + PVM / metams;

 

|>> grįžti į viršų <<|

 

* Naujienlaiškis

Auditorija.lt naujienlaiškio paslauga teikiama automatiškai, užsakiusiems bet kurį skelbimų publikavimo paslaugą ir papildomai nekainuoja. Naujienlaiškis siunčiamas kartą per mėnesį, pirmąjį mėnesio antradienį-trečiadienį (darbo dieną), virš 35.000 prenumeratorių. Naujienlaiškį užsiprenumeruoti galima Auditorija.lt portale, o jo atsisakyti - pagal nuorodą mūsų el.laiške. Į naujienlaiškį patenka portale publikuojami skelbimai apie mokymus ar kt. renginius, kurie prasideda per artimiausius tris mėnesius nuo Naujienlaiškio išsiuntimo dienos, taip pat - ir vidinių mokymų skelbimai, kurių data ir kaina nurodoma, kad derinama individualiai. Naujienlaiškyje taip pat siunčiamos nuorodos į konferencijų salių ir maisto renginiams (keiteringo) tiekėjų katalogus. Didžiausias naujienlaiškio skaitomumas yra per pirmas penkias dienas nuo jo išsiuntimo. Mūsų prenumeratoriams nesiunčiame naujienlaiškio pagal atskirų organizatorių individualius užsakymus. Auditorija.lt naujienlaiškis - daugelio organizatorių portale Auditorija.lt paskelbta, pagal miestus, renginių pobūdį ir datą struktūrizuota informacija apie artėjančius mokymus, konferencijas, parodas ir kitus reninius, bei apie vidinių mokymų organizavimą. Naujienlaiškio skaitytojai radę juos dominantį renginį, tiesiogiai patenka į atitinkamą skelbimą portale Auditorija.lt, kur nurodyti organizatoriaus kontaktai pasiteiravimui ir kur galima tiesiogiai registruotis į renginį internetu.

Kaip atrodo Auditorija.lt naujienlaiškis, galite pažiūrėti čia: (>> spauskite čia <<).

 

Rekomendacinė eilutė naujienlaiškyje

Naujienlaiškio pradžioje  pateikiamos  mėnesio rekomendacijos (iki 6 rekomendacinių eilučių), pvz.:

Šį mėnesį rekomenduojame:

1. Vadybos mokymai - UAB "Pavadinimas" mokymai

2. IT mokymai: UAB "Organizatoriaus pavadinimas" mokymai

Ir t.t. (daugiausia 6 rekomendacinės eilutės).

Nuspaudus ant nuorodos, patenkama į mokymų organizatoriaus skelbimų sąrašą, kur lankytojas gali išsirinkti dominančius mokymus, į juos registruotis ar susisiekti su organizatorium.

Kaina: 

1 pozicija: 119 EUR + PVM/mėnesiui (metams: 1100 EUR + PVM);
2 pozicija: 99 EUR + PVM/mėnesiui (metams: 950 EUR + PVM);
3 pozicija: 89 EUR + PVM/mėnesiui (metams: 850 EUR + PVM);
4 pozicija: 79 EUR + PVM/mėnesiui (metams: 750 EUR + PVM);
5 pozicija: 69 EUR + PVM/mėnesiui (metams: 650 EUR + PVM);
6 pozicija: 59 EUR + PVM/mėnesiui (metams: 550 EUR + PVM).


Esate organizatorius ir susidomėjote skelbimų talpinimu portale Auditorija.lt - užsiregistruokite (>> spauskite čia <<).    |>> grįžti į viršų <<|

 

Reklaminiai baneriai ir jų kainos

Banerių dydžiai nurodyti pikseliais (plotis x aukštis). Mėnesiu laikoma 30 kalendorinių dienų.

 

:: 160 x 60 piks. - 20.50 EUR/mėn. + PVM.
:: 160 x 100 piks. - 25.00 EUR/mėn. + PVM.
:: 160 x 200 piks. - 31.00 EUR/mėn. + PVM.
:: 160 x 300 piks. - 37.00 EUR/mėn. + PVM.

Šių banerių pozicija pasirenkama kliento nuožiūra, kairėje arba dešinėje portalo pusėje (kaina nuo to nesikeičia). Net, jeigu nemažai pozicijų ir yra užimtų, visuomet susisiekite su mumis, jeigu Jus domina konkreti banerio vieta (pvz. norite būti aukščiau kažkurio banerio), kadangi pagal atskirus susitarimus su banerių užsakovais, gali būti, kad kai kurias pozicijas galėsime užleisti būtent Jums.

 

:: Didysis viršutinis baneris, 700x160 piks. - 75.50 EUR + PVM / mėn.

 

:: Baneris organizatorių aplinkoje, 250 x 150 piks. - 350 EUR + PVM / metams

Ši reklama patraukli, jei norite atkreipti išimtinai mokymų organizatorių dėmesį, kadangi ji matoma tik mokymų organizatoriams, prisijungusiems prie Auditorija.lt asmeninės informacijos valdymo aplinkos (čia nerodoma jokia kita reklama). Visi kiti portalo lankytojai šios reklamos taip pat nemato. Virš 170 mokymų, konferencijų ir verslo renginių organizavimo įmonių yra užsiregistravę portale Auditorija.lt, kurios nuolat prisijungia prie portalo Auditorija.lt ir atnaujina mokymų ar konferencijų skelbimus, stebi jų lankomumą, redaguoja kitą savo informaciją, todėl reklamuodamiesi čia, tikrai pasieksite jų dėmesį.

Šioje zonoje yra tik trys 250 x 150 piks. dydžio reklaminės pozicijos. Baneriai jose užsakomi tik metams. Kaina: 350 EUR + PVM. Dėl laisvų vietų teiraukitės tel. +370-699-54770 arba info |@| auditorija.lt.

|>> grįžti į viršų <<|

 

Reklama konferencijų/mokymų salių nuomos bei maisto renginiams (keiteringo) tiekėjų kataloguose

Portale Auditorija.lt daug kas ieško konferencijų salių, viešbučių, maitinimo ir susijusių paslaugų išvykstamųjų mokymų organizavimui. Būtent todėl, šias paslaugas siūlome reklamuoti specialiuose Auditorija.lt konferencijų salių ir auditorijų mokymams ar seminarams bei maisto, gėrimų ir kitų paslaugų renginiams (keiteringo) kataloguose.

Konferencijų salių katalogą jau daug metų aukštai pozicionuoja Google paieška (dažniausiai pirmos 10 vietų (labai dažnai - aukščiausios pozicijos)), pagal raktinius žodžius "konferencijų salių nuoma" arba "konferencijų salių nuoma Vilniuje (ar kt.mieste))" ar tiesiog pagal "konferencijų salės kažkuriame mieste" arba "salės mokymams", "auditorijos mokymams" ir panašiai. Nuorodą į konferencijų katalogą taip pat platiname kiekviename Auditorija.lt naujienlaiškyje, kurį siunčiame kartą per mėnesį, virš 35.000 prenumeratorių.

 

Konferencijų salių nuomos katalogą galite matyti čia (>> spauskite čia <<), o maisto ir gėrimų renginiams tiekėjų (keiteringo) katalogą - čia (>> spauskite čia <<).

Jeigu norėtumėte būti mūsų kataloguose, dėl kainų teiraukitės  tel. +370-699-54770 arba el.paštu info |@| auditorija.lt.

Dėmesio! Mūsų sukurtus reklaminius katalogų grafinius maketus galima naudoti socialiniuose tinkluose ar kituose interneto resursuose tik su aktyvia nuoroda į atitinkamą Auditorija.lt katalogą.

|>> grįžti į viršų <<|

 

Nuolaidos

Taikome 15 proc. nuolaidą visoms Auditorija.lt paslaugoms, užsakytoms metams ar ilgesniam laikui, kuomet užsakovas savo tinklapio partnerių/draugų dalyje patalpina Auditorija.lt logotipą su nuoroda į www.auditorija.lt. Mūsų logotipą galite išsisaugoti dalyje "Kontaktai" (>> spauskite čia <<). Ši nuolaida galioja, jei netaikomos kitos nuolaidos.

 

Esate organizatorius ir susidomėjote skelbimų talpinimu portale Auditorija.lt - užsiregistruokite (>> spauskite čia <<). Jeigu norėtumėte sužinoti dar daugiau informacijos - skaitykite žemiau.    |>> grįžti į viršų <<|

 

 

Ką gali Auditorija.lt registruoti klientai:

 

::  Skelbti neribotą skelbimų skaičių apie vidinius, atvirus, gyvai ar nuotoliniu būdu vedamus mokymus, seminarus, konferencijas, organizuojamas parodas bei kitus pan. renginius;

:: Vidinių mokymų organizatoriai gali nurodyti apibendrintą informaciją apie galimybę parengti mokymus pagal užsakovo pageidavimus, o jų data, trukmė ir kaina - būtų derinama individualiai. Tokie skelbimai publikuojami bendrame skelbimų sąraše, jie specialiai priskiriami "Mokymų įmonėms" kategorijai, bei viešinami su Auditorija.lt naujienlaiškiu;

:: Priskirti skelbimus įvairioms verso/veiklos sritims bei profesijoms, kad juos rastų būtent tie lankytojai, į kuriuos skelbimai yra orientuoti;

:: Įvesti taikomų nuolaidų/akcijų sąlygas (tokie skelbimai bendrame skelbimų sąraše pažymimi ženkliuku "Akcija");

:: Gauti tiesiogines registracijas į Jūsų mokymus, konferencijas ar parodas iš Auditorija.lt lankytojų. Registracijos į skirtingus mokymus gali būti siunčiamos skirtingiems vadybininkams (aktualu, kai atskirų mokymų grupes renka skirtingi vadybininkai);

:: Matyti skelbimų peržiūrų statistiką;

:: Kontroliuoti visą savo informaciją (kontaktus, logotipus, skelbimus ir jų turinį, kt. informaciją) bei sukurti, keisti, trinti, laikinai išjungti/įjungti atskirų skelbimų publikavimą;

:: Panašių skelbimų nereiks suvedinėti iš naujo: vienu pelės paspaudimu naujus skelbimus sukursite esamo skelbimo pagrindu  (aktualu, kuomet skelbimai beveik identiški ir skiriasi tik kelios turinio dalys (pvz. data, kaina, vieta ir pan.);

:: Aiškiai matysite, kurie skelbimai publikuojami, kurie - pasibaigę, o kurie tuoj tuo nustos galioti;

:: Nustojus naudotis Auditorija.lt ir vėliau sugrįžus nors ir po metų - didelė tikimybė, kad visa Jūsų informacija liks ir Jums daug ko gali nereikėti suvedinėti iš naujo. Jei ši informaciją nereikalinga, ją visad galima greitai ištrinti;

:: Susikurti lektorių, pranešėjų duomenų bazę su nuotraukomis ir priskirti juos atskiriems skelbimams;

:: Skelbimų sąrašuose pasirinktinai publikuoti arba savo logotipą, arba pranešėjo/lektoriaus nuotrauką (įžymaus pranešėjo veidas gali pritraukti daugiau lankytojų);

:: Publikuoti pranešimų konferencijose ar seminarų skaidres, tyrimus, analizes, kitą medžiągą, kuria norite pasidalinti;

:: Mažesnėmis kainomis reklamuoti savo mokymų ir konferencijų salių nuomos paslaugas (jeigu tokias teikiate);

:: Naudotis kitomis esamomis ir naujai įdiegiamomis portalo funkcijomis.

|>> grįžti į viršų <<|

 

Kodėl mūsų kaina yra patraukli?

1. Jeigu Jūsų tinklapis neturi gerų Google reitingų, Jums išlaikyti aukštas Google pozicijas gali kainuoti dešimtis ir šimtus kartų daugiau nei mūsų paslaugų kaina. Portalas Auditorija.lt yra pagal daugelį mūsų segmento raktinių žodžių aukštose Google paieškos pozicijose. Lankytojų srautas iš Google paieškos, kuris yra apie 82-90 proc. visų mūsų lankytojų, parodo, kad Jūsų skelbimus pamato būtent tie, kurie šios informacijos ieško, o ne atsitiktiniai lankytojai;

2. Jūsų skelbimai patenka į Auditorija.lt mėnesinį naujienlaiškį, siunčiamą mūsų prenumeratoriams, kurių nuo 2005 m. mes turime jau virš 35.000. Vieną kartą išsiųsti tokį kiekį naujienlaiškių, pagal rinkos kainas, Jums kainuotų greičiausiai daugiau nei skelbimų publikavimas ir buvimas mūsų naujienlaiškyje kartu paėmus, ištisus metus;

3. Jums skelbiantis Auditorija.lt, automatiškai didės ir Jūsų tinklapio Google reitingas, kadangi mūsų portale Jūs daug kur galite dėti nuorodas į savo asmeninį tinklapį.

 

 

Organizatorių registracija portale Auditorija.lt

Užsiregistruoti portale galite dalyje "Registracija" (>> spauskite čia <<). Registruojantis, iškart už paslaugas mokėti nereikės. Po registracijos formos užpildymo, Jūs gausite el.paštu prisijungimo duomenis ir registracijos aktyvavimo nuorodą, kurią paspaudus bus aktyvuotas Jūsų slaptažodis ir ID (vartotojo vardas). Po prisijungimo duomenų aktyvavimo galėsite iškart prisijungti prie Auditorija.lt. Po registracijos, mes greitu metu su Jumis susisieksime ir pagal Jūsų pasirinktą paslaugų planą paruošime Jums sąskaitą. Neapmokėjus sąskaitos, Jūsų paskelbti skelbimai ir patalpinta įmonės informacija bus deaktyvuota ir viešai neprieinama. Neapmokejus sąskaitos Auditorija.lt administratorius pasilieka teisę Jūsų patalpintą informaciją ištrinti be išankstinio pranešimo.    |>> grįžti į viršų <<|

 

Auditorija.lt paslaugos | Kodėl naudinga reklamuotis portale Auditorija.lt? | Skelbimų kainos | Naujienlaiškis | Banerių kainos | Konferencijų salių nuomos katalogas | Nuolaidos | Ką gali Auditorija.lt registruoti klientai | Organizatorių registracija

 

 

Turite klausimų? Paskambinkite mums tel. +370-699-54770 arba parašykite adresu info |@| auditorija.lt

 

Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Bendradarbystės erdvės / Coworking spaces | Transliacija internetu | Klientams