Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseMaistas renginiams / Catering


 

Maisto, gėrimų tiekimas, maitinimo paslaugos renginiams, vieno kąsnio sumuštiniai, aptarnavimas | Catering in Lithuania

 

Vilnius | Kaunas | Klaipėda Šiauliai | Panevėžys | Marijampolė | Alytus | Palanga | Druskininkai | Trakai | Birštonas | Kernavė | Anykščiai | Molėtai | Varėna

 

Katalogą pristato programa Chef Files - puikus įrankis maitinimo įmonės darbui!

Kalorijų skaičiavimas, energinė vertė, alergenų ženklinimas ir žymėjimas, programa restoranams, kavinėms, virtuvės šefams - Chef Files

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Viešbučio Crowne Plaza Vilnius restoranai ir maisto tiekimas į Jūsų renginio vietą

Maistas renginiams Vilniuje - Crowne Plaza restoranai Vilnius | Catering

 

Ieškote vietos pobūviui? Asmeninei šventei arba įmonės vakarėliui? Kviečiame užsukti ir išsirinkti  vieną iš viešbučio restoranų, o gal ir vieną iš pobūvių centro salių - lengvai pritaikomų oficialiems ir pramoginiams renginiams bei iškilmingoms vakarienėms. Didžiausioje salėje vienu metu galim aptarnauti iki 300 svečių, o esant poreikiui maistą galėsime patiekti ir aptarnauti svečius jūsų renginio vietoje.

 

Kodėl verta šventę švęsti Crowne Plaza Vilnius restorane:

 

 *  Rinkites panoraminį a la carte restoraną Horizontas ir grožėkites Vilniaus vaizdais arba

 *  Atnaujintą pirmo aukšto restoraną Sezonai su Lobby baru ir vasaros terasa 

 *  Jumis pasirūpins asmeninis Jūsų šventės organizatorius;

 *  Nuo asmeninės šventes iki įmonės vakarėlio - mums nėra mažų renginių;

 *  Patogus automobilių parkavimas

 *  Asmeninė nauda IHG lojalumo programos dalyviams:

https://www.ihg.com/businessrewards/us/en/join/register

 

Pobūvio centro kontaktai:

E: info@cpvilnius.com
T: +370 5 274 34 00 
M: +370 615 55 006
F: +370 5 274 34 20
http://www.cpvilnius.com/restaurants

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Amber Food – maitinimas ir aptarnavimas verslo renginiams bei asmeninėms šventėms (visoje Lietuvoje)

Maitinimas renginiams, šventėms, konferencijoms - Amber Food - Catering services in Lithuania

 

Amber Food – viena didžiausių maitinimo įmonių Lietuvoje, valdanti ne tik restoranus, bet ir teikianti aukščiausio lygio maitinimo ir aptarnavimo paslaugas verslo renginiams bei asmeninėms šventėms. Kiekvienam renginiui parengiame individualų valgiaraštį pagal kliento viziją, norus, taip pat atsižvelgdami ir į renginio pobūdį. Maistą pristatome visoje Lietuvoje.

 

Pagal Jūsų turimą biudžetą, šventės turinį ir skonį pasiūlysime Jums priimtiniausią variantą.

 

Jūsų renginiui galime pasiūlyti:

Išskirtintį valgiaraštį apimantį įvairias pasaulio virtuves;

Gurmaniškus vieno kąsnio užkandžius ir rankų darbo desertus;

Aukšto lygio reginių aptarnavimą;

Stalo serviravimą, dekoravimą, taip pat dekoravimo idėjos pasiūlymas.

 

Kontaktai pasiteiravimui:

 

Marius Baginskas

el.paštas: marius.baginskas@vici.eu

Tel. Nr. 8-663-53038

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Restoranas Le BonJour, Gedimino pr. 46 Vilnius - maitinimas renginiams (Vilnius)

Maistas konferencijoms, renginiams Vilniuje - Le BonJour - | Catering in Vilnius

 

Kiekvienas perduodantis žinias verslo treneris siekia, kad jo renginio įspūdis pertraukų metu būtų palydėtas solidžiai ir estetiškai pateiktais užkandžiais bei gėrimais. Mes rūpinamės, kad žmonės su Jūsų renginiu sietų tik geriausias emocijas.
Nepriklausomai nuo Jūsų organizuojamo renginio dydžio ir pobūdžio, esame pasirengę patiekti nuostabaus maisto bei gėrimų ir aptarnauti Jūsų renginį atsižvelgiant į visas smulkmenas ir pasirūpinti, kad Jūsų svečiams liktų tik geriausi prisiminimai. Įsiklausome į smulkiausias Jūsų renginio detales ir siūlome labai lankstų meniu pagal Jūsų poreikius. Pasirūpiname tinkamu užkandžių kiekiu ir įvairove, atsižvelgiame į vegetarų, veganų bei alergiškų žmonių poreikius, nurodant, kokių alergenų ir kuriuose patiekaluose yra.
Galbūt ieškote kitokios – jaukios erdvės savo renginiui? Mūsų salės pasižymi šviesia jaukia estetika, todėl galėsime suteikti komfortišką jaukią erdvę ir elegantiškai pateiktą maistą Jūsų renginiui. Nedelskite, susisiekite su mumis. Esame pasirengę įsiklausyti į Jūsų poreikius bei užtikrinti aukštą patiekalų ir aptarnavimo kokybę Jūsų renginiui.
Restoranas LeBonJour– patikimas verslo renginių partneris.

Dėl užsakymo susisiekite:
info@lebonjour.lt arba tel. +37068890411; +37068418335
Restoranas Le BonJour, Gedimino pr. 46 Vilnius
www.lebonjour.lt

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

„Maisto ritmu“ - maitinimas renginių metu (Vilnius)

Maistas konferencijoms, renginiams Vilniuje - Maisto ritmu - | Catering in Vilnius

 

Mes mylime maistą, todėl gaminame jį kasdien šviežią ir naudojame tik kokybiškus maisto produktus, nenaudojame pigesnių pakaitalų.

Siūlome šiuolaikiškus meniu, kuriuos sukūrėme remdamiesi įvairaus dydžio renginių organizavimo patirtimi, bet Jei Jūs tiksliai žinote, ko norite - mes pasistengsime išpildyti Jūsų norus.

Mūsų klientai vertina skoningai pateikiamą maistą ir profesionalų aptarnavimą. Aptarnaujame iki 1000 svečių.

 

Užsakymai:

Tel.nr. 8-608-44860

El. p.: renginiai@maistoritmu.lt

www.maistoritmu.lt

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

"Babilonas" - Jūsų renginį lydės gardūs patiekalai ir užkandžiai! (Kaunas)

Maistas mokymams, konferencijoms, renginiams, restoranas Kaune - Babilonas -  Catering, restaurant in Kaunas

Esame sukaupę ilgametę patirtį organizuojant įmonių renginius, konferencijas, įvairaus pobūdžio dalykinius susitikimus, seminarus, verslo pietus tiek išvykose, tiek restorano Babilonas patalpose.

Babilono ekoturizmo centras visada pasiruošęs mokymus ar poilsį perkelti už miesto ribų bei suorganizuoti aktyvias išvykas dviračiais. Restoranas Jus lydės bei džiugins gardžiais patiekalais ir užkandžiais.

Organizuojant renginį pas mus, siūlome konferencijų salę pritaikytą mažoms ir didelėms grupėms. Salės įranga leidžia dalinti erdvę į kelias zonas, pritaikytas dalyvių darbui, ir jų maitinimui dalykinėje, bet jaukioje aplinkoje.

Profesionalus personalas pasirūpins dalyvių maitinimu-pateiks verslo pietus, solidžią vakarienę, pakvies priefuršetinio ar banketinio stalo restorane. Darbo ir poilsio metu užtikrinsime Jūsų ramybę, patieksime gardžios kavos bei arbatos. Pasiūlysime lengvų užkandžių: pyragaičių, kruasanų, vieno kąsnio sumuštinukų. Virtuvės šefas renginiui paruoš spec. valgiaraštį. Prie maisto patieksime mūsų pačių importuotus puikios kokybės vynus.

Babilonas Lietuvos ūkio ministerijos pripažintas 2017 metų Lietuvos darniausia apgyvendinimo įstaiga!

 

Dėl smulkesnės informacijos teiraukitės:

Tel. 8-37-202545, Mob. 8-698-45031,  El. paštas: babilonas@babilonas.lt
Viešbutis "Babilonas", Žalioji g. 38a, Kaunas
www.babilonas.lt

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dėl reklamos maisto tiekėjų renginiams ar konferencijų salių kataloge, teiraukitės tel. +370-699-46657 arba el.p. info |@| auditorija.lt. Žemiau pateikiamas reklamos pavyzdys dviem kalbomis.

 

"Skonių sūkurys" - maistаs, gėrimai ir aptarnavimas verslo ir asmeniniams renginiams visoje Lietuvoje!

Maistas konferencijoms | Catering in Lithuania

 

Nepriklausomai nuo organizuojamo renginio dydžio ir pobūdžio, esame pasirengę patiekti nuostabaus maisto bei gėrimų ir aptarnauti Jūsų renginį atsižvelgiant į visas smulkmenas ir pasirūpinant, kad Jūsų svečiams liktų tik geriausi prisiminimai! Įsiklausome į smulkiausias Jūsų renginio smulkmenas ir siūlome labai lankstų meniu pagal Jūsų poreikius. Pasirūpinsime tinkamu porcijų kiekiu ir patiekalų įvairove, tikrai nepamiršime, kad ir tam tikriems produktams alergiški žmonės bei norintys lengviau užkąsti ar sočiau pavalgyti, turėtų, ką pasirinkti. Taip pat apskaičiuosime patiekalų kaloringumą bei nurodysime kokių alergenų ir kuriuose patiekaluose yra. Prieš renginį suorganizuosime patiekalų degustavimo vakarą, paaiškinsime apie kiekvieno patiekalo sudėtį ir naudojamus produktus, paskirsime atsakingą asmenį Jūsų renginio aprūpinimo maistu klausimams spręsti, o mūsų virtuvėje dirbantys tarptautinę patirtį turintys šefai smulkmeniškai pasirūpins maisto gamyba ir pateikimu Jūsų renginiui.

Susisiekite su mumis. Esame pasirengę įsiklausyti į Jūsų specialius pageidavimus ir organizuoti nuostabaus maisto ir aptarnavimo kokybę Jūsų renginiui!
Regardless of the size and nature of Your event, we are ready to serve wonderful food, beverages and our staff service with all the details taken care of, ensuring just the best memories for Your guests! We will listen to the smallest peculiarities of your event and offer a very flexible menu to suit your needs. We will ensure the right variety, amount and sizes of dishes, not forgetting guests possibly allergic to certain products and various wishes from willing to have a small snack or the ones who dream of bigger portion of energy. We will also calculate and provide the calorific value of the dishes and indicate which of them have products with allergens. Before the event, we are ready to arrange the evening for tasting our dishes, explain the composition and present the products used in each of our dishes, appoint the person responsible for solving your catering issues, and arrange a meeting with our experienced chefs, who later will take care of the food production and presentation for your event.


Contact us. We are ready to listen to your special requests and organize the wonderful food and service for your event!
Kontaktai:
Tel. +370-699-54770 | El.p. info@auditorija.lt
www.auditorija.lt | https://www.facebook.com/auditorija
----------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dėl reklamos maisto tiekėjų renginiams ar konferencijų salių kataloge, teiraukitės tel. +370-699-46657 arba el.p. info |@| auditorija.lt

 

 

Raskite maisto ir gėrimų tiekėją Jūsų renginiui. Pasirinkite miestą:

Vilnius Kaunas Klaipėda Šiauliai Panevėžys Marijampolė Alytus Palanga Druskininkai Trakai |

Birštonas Kernavė Anykščiai Molėtai Varėna

Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams