Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseMotyvacinis ir patyriminis seminaras - strateginė sesija vadovams

Mokymas įmonėms

Seminaro metu sužinosite

1. Tikslai:
- Supažindinti dalyvius su pagrindiniais principais ir būdais, padedančiais valdyti kylančias emocijas ir stresą, įžvelgti savo ir kitų žmonių emocijas, matyti jų skirtumus bei panaudoti šią informaciją sėkmingos veiklos plėtrai;
- Padėti suprasti, kad kiekvienoje situacijoje visada yra išeitis, gyvenimiškos pamokos bei profesinės išminties galimybės;
- Pasiruošti tinkamai spręsti problemiškas situacijas, pozityviai mąstyti bei specialiomis technikomis valdyti stresą;
- Pakeisti požiūrį į pokyčius ir savo vaidmenį juose. Padėti suvokti, kad žmogaus karjera ir visas gyvenimas yra pasirinkimų visuma, todėl reikia mokėti pasirinkti teisingai: požiūrį, žodžius, veiksmus ir sprendimus;
- Sutelkti dalyvius bendrų komandinių tikslų siekimui per geresnį vienas kito pažinimą, tarpusavio supratimą ir palaikymą.
2. Esminiai elementai:
- Susipažinsime su naujausiais moksliniais tyrimais apie streso padarinius žmogaus sveikatai, gyvenimo kokybei ir gyvenimo trukmei. Kalbėsime apie tai, kokios yra galimos pokyčių ir jų pasekmių valdymo alternatyvos, būdai ir praktikos. Sužinosime, kaip nepasiklysti šiandieniniame informacijos pertekliaus, streso, greičio, įtampos bei konkurencijos pasaulyje. Suprasime, kodėl vieni žmonės yra pokyčių valdytojai, o kitus - nuolat valdo stresas?
- Padėsime dalyviams suprasti, kad kiekvienas žmogus turi galingą ginklą - tai galimybę rinktis. Rinktis savo reakciją į situaciją, savo minčių ir santykių su kitais žmonėmis kokybę, savo karjeros ir sėkmės gyvenime potencialą. Ne aplinka kuria žmogaus kelią, bet žmogus kuria savo aplinką. Patikėti, kad kiekvienoje situacijoje slypi galimybės, tik reikia turėti drąsos ir išminties jomis pasinaudoti;
- Individualių bei grupinių praktinių užsiėmimų metu ieškosime atsakymų į aktualius klausimus, kursime potyrių ir atradimų patirtį, geriau pažinsime vieni kitus. Taip bus atpalaiduojamas potencialas, tai, ką jau turime ir mokame. Tuomet įvyksta mobilizacija ir mes tiesiog...pradedame veikti!

Sesijos apibendrinimas:
Išskirtinis sesijos bruožas yra tai, jog čia nėra kaupiamos naujos teorinės žinios, o visas mokymo procesas paremtas ilgamete asmenine lektoriaus patirtimi, konkrečių atvejų bei situacijų analize. Lektoriaus siūlomos įžvalgos ir praktikos ne kartą buvo išbandytos realiame gyvenime bei verslo aplinkoje.

Kalba

Lietuvių


Tikslinės grupės aprašymas

Įvairių lygių vadovai, kuriems aktualu atrasti vidinę motyvaciją, energiją, sutelktumą, pažinti streso valdymo būdus, tinkamai pasirengti pokyčių valdymui.
Šis patyriminis seminaras yra skirtas visiems, norintiems giliau pažinti save, įgyti tvirtesnio pasitikėjimo bei pasiekti aukštesnių rezultatų darbe, versle ir asmeniniame gyvenime.

Mokymų sritysAsmenybės tobulinimas, Derybinių įgūdžių tobulinimas
ProfesijosVadovams
PradžiaDerinama pagal poreikį
PabaigaDerinama pagal poreikį
Trukmė1 diena, 8 ak. val.
Šalis, MiestasLietuva, Visoje Lietuvoje
Kontaktai868736287
Kaina EUR (be PVM)Kaina derinama individualiai
Nuorodahttps://www.personalogrupe.lt/lt/personalo_mokymai/Vidiniai_personalo_mokymai
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams