Mokymai Auditorijos Kava, maistas Transliavimas Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseValdemar Chmielevski

Vch

Kvalifikacijos:
- Tarptautinio Retorikos ir oratoriaus meistriškumo universiteto treneris-licenciatas (nuo 2008 m.). 2009 metais suteikta aukščiausios kategorijos trenerio kvalifikacija;
- sertifikuotas koučingo specialistas (tarptautinė ICF (International Coaching Federation) akreditacija). Koučingą praktikuoju nuo 2008 metų pradžios;
- NLP Praktikas (Licensed Practitioner of NLP, 2008 m.);
- baigiau Biblijos, Dvasinio palydėjimo bei Pirmųjų amžių bažnyčios dvasingumo mokymų programas Jėzuitų gyvenimo ir tikėjimo institute.

Darbo patirtis:
- pardavimai: praktinė patirtis nuo 1993 metų - B2B pardavimai IT, statybų subrangos ir mokymų srityse;
- vadovavimas: 4 metų praktinė patirtis - direktoriaus pavaduotojas, generalinis direktorius;
- seminarų vedimas: praktinė patirtis nuo 2003 metų - IT, pardavimai, koučingas, viešasis kalbėjimas, saviugda;
- individualių koučingo sesijų vedimas: praktinė patirtis nuo 2008 metų.

Mano misija:
Padėti organizacijoms ugdyti ir išsaugoti profesionalius, kūrybingus, motyvuotus, nuolat tobulėjančius, lojalius, pozityviai mąstančius darbuotojus.
Padėti individams:
atrasti, atskleisti ir maksimaliai panaudoti savo vidinį potencialą;
išlaisvinti kūrybiškumą;
jausti malonumą kasdieninėje veikloje realizuojant savo talentus ir pasiekiant užsibrėžtus tikslus;
suvokti savo misiją profesinėje veikloje ir gyvenime;
suvokti bei atrasti savo vertybes;
džiaugtis gyvenimu.

Vizija
Tvirtai tikiu, kad kiekvienas žmogus yra vertinga, kūrybinga asmenybė, turi talentus ir didžiulį vidinį potencialą. Žmogus yra sutvertas tam, kad būtų laimingas ir sėkmingas.
Siekiu, kad mokymų dalyviai, apart vertingų žinių ir įgūdžių treniravimo, visada gautų reikalingą padrąsinimą ir palaikymą, kuris leis su didesniu pasitikėjimu ir motyvacija savarankiškai tobulėti.

Mokymų vedimo principai
Dalyvavimas mokymuose dar negarantuoja, kad žmogus pakeis įpročius ir pradės taikyti gautas žinias. Jo laukia nelengvas, bet tuo pačiu įdomus ir kūrybiškas darbas - gautas žinias paversti naujais įgūdžiais. Mokymų metu naudoju įvairius metodus ir technikas (dauguma iš jų remiasi ugdomojo vadovavimo (coaching) principais), kurios padeda žmogui suvokti pokyčių naudą, užsibrėžti ambicingus tikslus ir numatyti konkrečius žingsnius jų link.

Esu praktikas. Mokymų metu daug laiko ir dėmesio skiriu praktinėms uždotims bei jų analizei. Viešojo kalbėjimo mokymų dalyviai atlieka 8-10 pratimų per dieną.
Mokymų metu noriai ir su džiaugsmu dalinuosi asmenine patirtimi. Skatinu dalyvius užduoti sunkius klausimus, pateikti analizei sudėtingas situacijas.

Siekiu ne vien tik vienkartinės paslaugos suteikimo, bet ilgalaikio bendradarbiavimo. Esu pasirengęs įsigilinti į Jūsų problemas ir poreikius bei kartu atrasti efektyviausius sprendimus, kurie leis Jums pilnai panaudoti savo talentus ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Visuomeninė veikla:
- Pasaulinės krikščioniškosios meditacijos bendrijos (www.wccm.org ) koordinatorius Lietuvoje;
- Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo (Nordic Walking) asociacijos steigėjas, valdybos narys.

Kita informacija:
- esu vedęs, auginame tris vaikus;
- laisvalaikio pomėgiai: šiaurietiškasis ėjimas (Nordic Walking), kalnų slidinėjimas, renesanso dvaro šokiai.


Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Bendradarbystės erdvės / Coworking spaces | Transliacija internetu | Klientams